Të gjitha kategoritë
EN

Përvojë 15+ vjeçare në prodhimin e bagazheve

Avantazhet tona në rastin e bagazhit janë të papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj temperaturës së lartë, eko-miqësore, të qëndrueshme, të lehta etj.

Shikoni produktet

Rreth Phú Lý Bảo


Përvojë 15+ vjeçare në prodhimin e bagazheve

Prodhimi i bagazhit që nga viti 2004, i eksportuar në 30+ vende përfshirë SHBA, Evropë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme etj. Zotëroni një ekip profesional R&D në Vietnam, ekip QC dhe kontroll të rreptë të cilësisë. Certifikuar ISO9001, SGS, CE.

Llojet e produkteve

Bazuar në llojin e materialeve, ne prodhojmë ABS / PP / PC / aliazh alumini / bagazh pëlhure Oxford.

Përparësitë e rasteve tona të bagazhit janë të papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj temperaturës së lartë, eko-miqësore, të qëndrueshme, të lehta etj. Përdoren gjerësisht në udhëtime, përdorim të përditshëm, promovim, udhëtim biznesi etj. Më e rëndësishmja, ne kemi një fabrikë të Vietnamit dhe ato janë çmimi i fabrikës.

PRODUKTET TONA

  • të gjithë
  • Lugjet e ABS
  • PP Guggages
  • Lugje pëlhure
  • Fëmijët Lugjet
  • backpacks

Shërbimi ynë


Lajmet e fundit