Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Sherbimet

ZGJIDHJE PAKETIMI

Metoda jonë e paketimit korrespondon me Mënyrën e Detit të Paketimit në Tregtinë Ndërkombëtare. Ne përdorim çanta flluskë me cilësi të mirë dhe kuti kartoni për artikuj. Për më shumë detaje, ju lutemi na dërgoni pyetje në info1@phulybao.com / info2@phulybao.com