Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Produkt>Lugje pëlhure

Pëlhurë 7302

detaje
  • përshkrim i produktit

  • Fotografi Detaje

  • të hetojë

  • rekomandoj

PËRSHKRIMI

Rreshtim poliesteri

Zipper closure fine finishes: stylish, sleek silky nylon exterior with gold plated zippers. Interior compartments are fully lined with a printed tear-resistant polyester lining to stand up to daily use. Rear compartment is fully padded to hold and protect your laptop.

Lëvizshmëria moderne: Ky najloni sofistikimi Kenneth Cole REACTION 15. 0-laptopë prej XNUMX inç përmban xhepa të aksesorëve të shumfishtë dhe ndarje të shumëfishta për të mbajtur të gjitha gjërat themelore të udhëtimit tuaj të organizuar. Karakteristika të lehtë për tu rrëmbyer të lartë. E jashtme e pasme përmban një panel të pasme rrjetë, tunel karrocë që të përshtatet mbi shumicën e bagazheve të karrocave të drejta për transport pa duar, dhe rripat rregullues, të mbushur me shpatulla.

ndarje të organizuara: ndarja organizative e përparme e gusset përmban një rrip të mbrojtur nga RFID mbi xhepin e aksesorëve, një xhep aksesori zinxhir me gjatësi të plotë, një lak stilolapsi dhe një xhep të lartë të rrëshqitjes. Pjesa kryesore e përparme përfshin një xhep tabletash të mbushur, dy xhepa të rrëshqitura të hapura dhe hapësirë ​​për të mbajtur sendet e tjera të nevojshme. Fytyra e përparme e sipërme e jashtme përmban një xhep të fshehur me zinxhir të zhveshur për të ruajtur dhe mbrojtur gjërat e vlefshme.

Fotografi Detaje

Na kontaktoni