Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Produkt>Lugje pëlhure

Valixhe kabine e butë më e lehtë 8 rrota ric Pëlhurë 7301

detaje
  • përshkrim i produktit

  • Fotografi Detaje

  • të hetojë

  • rekomandoj

PËRSHKRIMI

Sistemi Precision Glide përfshin Grip Contour, 4 rregullues të rregullueshëm të mbajtëses PowerScope dhe rrotat tjerrëse MagnaTrac për kontroll të saktë dhe rrotullim të lehtë

Zgjerimi i bllokuar rezistent ndaj këshillave shton deri në 2 inç kapacitet paketimi kur është e nevojshme; Pëlhurë najloni me densitet të lartë me veshje duraguard reziston ndaj njollave dhe gërvishtjeve; Kokat e zinxhirit Supra janë krijuar për t'i rezistuar dëmtimit nga përdorimi i shpeshtë dhe abuzimi

Ndërtuar, delikate dele mban rrobat pa rrudha; Sistemi i lidhjeve të brendshme përfshin pajisje të ndërtuara në xhepa aksesorë; Përfshinë një kyçje të integruar TSA (kodi i paracaktuar i bllokimit është 0 0 0 për të hapur, buton rrëshqitje drejt numrit)

Mbështetur nga ndërtimi ynë për një jetë të garantuar për një jetë të kufizuar, që mbulon koston e riparimit për dëmtimin nga linja ajrore ose transportues të tjerë të zakonshëm për jetën e çantës pas regjistrimit nën premtimin e shoqëruesit të besuar

Fotografi Detaje

Na kontaktoni