Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Produkt>Fëmijët Lugjet

Bagazhet e lehta rrotulluese për fëmijë : fëmijë 018

detaje
  • përshkrim i produktit

  • Fotografi Detaje

  • të hetojë

  • rekomandoj

PËRSHKRIMI

+ ABS ekstra të trashë për forcë dhe qëndrueshmëri të rritur + Shell mbrojtës i fortë me rezistencë ndaj zeros

+ 360 ° rrotullues rrotullues të heshtur TPE

+ TSA miratoi Lock

+ Dorezë fleksibël e lejueshme me 4 nivele

+ Zinxhir i qëndrueshëm me dy koka

+ 4 Thonjtë e këmbës nga njëra anë sigurojnë asnjë rrëshqitje

+ Dizajni i pjesëve të zinxhirëve për organizim më të mirë

Fotografi Detaje

Na kontaktoni