Të gjitha kategoritë
EN

Ti je ketu : home>Rreth nesh

MIRC SE VINI T TO RRITENI ME NE


Përvojë 15+ vjeçare në prodhimin e bagazheve

Prodhimi i bagazhit që nga viti 2004, i eksportuar në 30+ vende përfshirë SHBA, Evropë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme etj. Zotëroni një ekip profesional R&D në Vietnam, ekip QC dhe kontroll të rreptë të cilësisë. Certifikuar ISO9001, SGS, CE.

Llojet e produkteve

Bazuar në llojin e materialeve, ne prodhojmë ABS / PP / PC / aliazh alumini / bagazh pëlhure Oxford.

Përparësitë e rasteve tona të bagazhit janë të papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj temperaturës së lartë, eko-miqësore, të qëndrueshme, të lehta etj. Përdoren gjerësisht në udhëtime, përdorim të përditshëm, promovim, udhëtim biznesi etj. Më e rëndësishmja, ne kemi një fabrikë të Vietnamit dhe ato janë çmimi i fabrikës.

Punëtorët, zona dhe kapaciteti

Si prodhues profesional në bagazh, PLB Vietnam zotëron punëtori moderne 8000 Sqm, 100+ punëtorë të aftë vendas. prodhim i madh mujor ne ofrojmë çmim fabrike dhe produkte me cilësi të lartë për klientët, të gjitha janë në përputhje me standardin ndërkombëtar. 


Aftësia teknike


Gjatë viteve të fundit të prodhimit dhe menaxhimit dhe eksplorimit, PLB ngriti sistemin e vet të menaxhimit të cilësisë. Kaloi ISO9001: Certifikimi i sistemit të cilësisë 2000 dhe ISO14000 sistemi i çertifikimit të menaxhimit mjedisor. PLB implementon konceptin e krijimit të vlerës së klientit për të përmbushur nevojat specifike të klientëve të ndryshëm, dhe vazhdimisht u siguron klientëve zgjidhje për problemet teknike.

Fabrika ka makina prerëse / makina flluskë / shpuese / makina qepëse / makina prerëse.

Konsumatorët kryesorë

Ne u shërbejmë më shumë se 30 klientëve ndërkombëtarë në të gjithë botën. Me aftësinë tonë prodhuese dhe të shërbimit kemi mbajtur bashkëpunim afatgjatë me shumicën e klientëve tanë.

Kontrollit të Cilësisë

Ekipi ynë i pjekur i Kontrollit të Cilësisë kontrollon produktet përpara dërgesës, e cila përfshin Kontrollimin e lagështisë brenda produkteve, defektet, shtypjet e gabuara, paketimet, etj Certifikata: ISO, SGS, CE, RTS, etj

SHIKONI

Prodhimi Phu Ly Bao

KULTURA TONA


Njerëzit e orientuar, të sinqertë dhe pragmatikë, inovativë dhe ndërmarrës, i paguajnë shoqërisë.

nderon