сите категории
EN

15+ годишно искуство во производство на багаж

Our luggage case advantages are waterproof, high temperature resistant, eco-friendly, durable, lightweight etc.

Погледнете производи

About Phú Lý Bảo


15+ годишно искуство во производство на багаж

Производство багаж од 2004 година, извезува во 30+ земји, вклучувајќи ги САД, Европа, Југоисточна Азија, Блискиот исток и др. Поседувате професионален тим за истражување и развој во Виетнам, тим за КК и строга контрола на квалитетот. ISO9001, SGS, CE сертифициран.

Видови производи

Врз основа на видот на материјалите, произведуваме ABS / PP / компјутер / легура на алуминиум / багаж на ткаенини од Оксфорд.

Нашите предности на случајот за багаж се водоотпорни, отпорни на висока температура, еколошки, издржливи, лесни и др. Широко користени во патувања, дневна употреба, промоција, службено патување итн. Што е најважно, ние поседуваме фабрика во Виетнам и тие се фабричка цена.

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

  • сите
  • АВС рагали
  • ПП рагали
  • Работни парчиња ткаенини
  • Детски растојанија
  • ранци

нашите услуги


Најнови вести