сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Услуги

РЕШЕНИЕ РЕШЕНИЕ

Нашиот метод на пакување одговара на поморскиот начин на пакување во меѓународната трговија. Ние користиме добар квалитет меур торба и мастер картон за артикли. За повеќе детали, ве молиме испратете ни ја прашањето на info1@phulybao.com / info2@phulybao.com