сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Производ>Работни парчиња ткаенини

Најлесен куфер од мека кабина со 8 тркала : Ткаенина 7302

детали
  • Опис на производот

  • Детали Слика

  • распрашува

  • Препорачај

ОПИС

Полиестерска обвивка

Завршна облога за затворање на патент: стилски, елегантен свилен најлон надворешен со позлатени патенти. Внатрешните прегради се целосно обложени со печатена обвивка од полиестер отпорен на солзи за да издржат на дневна употреба. Задниот простор е целосно поставен за да го држи и заштити вашиот лаптоп.

модерна подвижност: Оваа реакција на Kenneth Cole софија најлон 15. 0-инчен лаптоп ранец содржи повеќе додатоци џебови и повеќе оддели за да ги одржувате сите организирани неопходните патувања. Карактеристики се лесни за грабнување на горната рака. Задниот надворешен дел има мрежен заден дел, тунел за колички што може да се вклопи во повеќето исправени рачки за колички за слободни раце, и прилагодливи ленти на рамото.

организирани прегради: предниот организамски оддел за густита располага со заштитен облик РФИД преку џеб за галантерија, џеб за додатоци со поштенски патенти, додаток за пенкало и отворен џеб за лизгање. Предниот главен оддел вклучува џебен таблет во таблет, два отворени џебови со лизгање и простор за чување на други потребни предмети. Надворешното лице на предниот дел се карактеризира со скриен патент џеб за складирање за чување и заштита на вредности.

Детали Слика

Контактирајте не