сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Производ>Детски растојанија

Лесни тркалачки багаж за деца : Дете 009

детали
  • Опис на производот

  • Детали Слика

  • распрашува

  • Препорачај

ОПИС

+ Дополнителен густ ABS за подобрена јачина и издржливост + Заштитна тврда обвивка со финиш отпорен на гребење

+ 360 ° ротирачки TPE тркала со тивки работи

+ TSA одобри Lock

4-прилагодлива флексибилна рачка со XNUMX нивоа

+ Издржлив патент со две глави

+ 4 Нокти на нога од една страна гарантира не лизгање

+ Дизајн по мешовито поштенски решетки за подобро организирање

Детали Слика

Контактирајте не