сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Производ>ранци

Ранец за живот, училиште и работа : БП 001

детали
  • Опис на производот

  • Детали Слика

  • распрашува

  • Препорачај

ОПИС

Полиестерска обвивка

Затворање на патент

fine finishes: stylish, sleek silky nylon exterior with gold plated zippers. Interior compartments are fully lined with a printed tear-resistant polyester lining to stand up to daily use. Rear compartment is fully padded to hold and protect your laptop.

модерна подвижност: Оваа реакција на Kenneth Cole софија најлон 15. 0-инчен лаптоп ранец содржи повеќе додатоци џебови и повеќе оддели за да ги одржувате сите организирани неопходните патувања. Карактеристики се лесни за грабнување на горната рака. Задниот надворешен дел има мрежен заден дел, тунел за колички што може да се вклопи во повеќето исправени рачки за колички за слободни раце, и прилагодливи ленти на рамото.

организирани прегради: предниот организамски оддел за густита располага со заштитен облик РФИД преку џеб за галантерија, џеб за додатоци со поштенски патенти, додаток за пенкало и отворен џеб за лизгање. Предниот главен оддел вклучува џебен таблет во таблет, два отворени џебови со лизгање и простор за чување на други потребни предмети. Надворешното лице на предниот дел се карактеризира со скриен патент џеб за складирање за чување и заштита на вредности.

Детали Слика

Контакт